ویژه های خبری

پیک کاسپین - گیلان رشت- استاندار گیلان با اشاره به ایجاد سه هزار و ۱۵۳ تکمیل فرصت شغلی در این استان تا پایان امسال، گفت: این تعداد شغل با بهره برداری از ۲۰۹ پروژه در دست اجرا محقق خواهد شد.

استاندار گیلان با اشاره به ایجاد سه هزار و ۱۵۳ تکمیل فرصت شغلی در این استان تا پایان امسال، گفت: این تعداد شغل با بهره برداری از ۲۰۹ پروژه در دست اجرا محقق خواهد شد.

ارسلان زارع شامگاه پنجشنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی گیلان در سالن غدیر استانداری با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی به دستور رهبر معظم انقلاب در اولویت فعالیت‌های دولت و استان گیلان قرار گرفته است، اظهار کرد: ۱۹ پروژه و ۵۳ زیر پروژه در ستاد اقتصاد مقاومتی استان گیلان مطرح شده و اقدامات لازم برای اجرای این پروژه‌ها و توسعه در حال انجام است.

استاندار گیلان با اشاره به رونق صادرات غیرنفتی بعنوان مولفه مهم اقتصادی مقاومتی در گیلان، گفت: استان گیلان با موقعیت جغرافیایی و ظرفیت‌های طبیعی، صنایع تبدیلی در حوزه صنعت و کشاورزی  افزایش صادرات غیرنفتی در این زمینه مورد توجه قرار داده است.

وی تاکید کرد: تکمیل و بهره‌برداری از ۲۰۹ پروژه نیمه تمام گیلان با اعتبار۸۵۲ میلیارد تومان که بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند برای سه هزار و ۱۵۳ نفر تا پایان امسال فرصت شغلی ایجاد می‌شود.

زارع در ادامه با اشاره به ظرفیت روستاهای استان گیلان در اقتصاد خرد، گفت: این مشاغل متشکل از پرورش ماهی، نوغانداری، زراعت چوب و شناسایی هزار طرح در روستا است.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

فیلم