ویژه های خبری

پیک کاسپین - مازندران معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: طرح پیشگیری از ابتلا به مواد مخدر از هفته آینده در ۸۰۰ مدرسه مازندران اجرا می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: طرح پیشگیری از ابتلا به مواد مخدر از هفته آینده در ۸۰۰ مدرسه مازندران اجرا می‌شود.

حسین حسن نژاد در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر با تاکید بر پیشگیری از اعتیاد در اقشار مختلف کارگری و دانش آموزی اظهار داشت: ۴۰ هزار دانش آموز استان از هفته آینده در طرح یاریگران پیشگیری از مواد مخدر در مدارس استان مشارکت می‌کنند.

وی ادامه داد: تکمیل فعالیت‌های پیشگیرانه ابتلا به مصرف مواد مخدر و بهره گیری از فضای مجازی و رسانه‌ای در آگاهی رسانی جامعه از الزامات اجرای طرح یاریگران پیشگیری از مواد مخدر در مدارس استان است.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران بیان داشت : اصلاح ویترین اجتماعی با اجرای روش‌های علمی و تغذیه‌ای در بازگرداندن معتادان به جامعه ضرورت دارد.

معاون پرورشی آموزش و پرورش مازندران نیز گفت:طرح یاریگران مدرسه با هدف پیشگیری از سومصرف مواد مخدر از هفته آینده در ۸۰۰ مدرسه استان اجرا می‌شود.

محمد شعبانی افزود: در مرحله نخست اجرای این طرح ۴۰ هزار دانش آموز و هزار و ۲۰۰ مربی پرورشی مشارکت دارند.

وی ادامه داد : ۱۸۳ سمن دانش آموزی در استان فعال شد و فعالیت‌های آموزشی با همکاری سازمان‌های مردم نهاد افزایش می یابد.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

فیلم